SAÜ Teknokent

0264 295 58 69

Hakkımızda

TEAM-SAN Yangın, Teknoloji, Endüstriyel, Ar-Ge Mühendislik Şirketi; sahip olduğu yenilikçi anlayışının, güçlü, araştırmacı, teknolojik ve bilimsel donanımının yanında, ülkemiz kurumlarının (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB gibi) destek ve teşviklerinden de yararlanarak sanayici ve üreticilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun çözümleri tasarlayıp üretmektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz, sizin taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sistem ve ürün tasarımlarını gerçekleştirmek için, akademisyenler, makine imalatçıları, sistem geliştiricileri ve uygulayıcıları gibi farklı disiplin ve alanlardan oluşan geniş partner ağımız ile işbirliğinde bulunuyoruz.

TEAM-SAN olarak, deneyimli ve uzman kadromuz, ileri yazılım uygulamalarımız, teknolojik altyapı ve donanımımızla geliştirdiğimiz yenilikçi sistemlerimiz ile üretim süreçlerinizde ortaya çıkan ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacak, üretim hızınızı ve verimliliğinizi artıracak çözümler sunuyoruz. Teklif çağrıları doğrultusunda onay makamlarının beklentilerini göz önüne alarak, firma analizlerini yerinde ziyaretlerle gerçekleştiriyoruz. Saha çalışmaları ile proje taslağını oluşturuyor, uygun formatta projenin hazırlanmasını sağlıyoruz. Onay makamları tarafından projenin uygun görülmesi sonrasında ise, hibe sözleşmesinin imzalanmasından projenin tamamlanması aşamasına kadar ki proje yönetiminin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Bu bağlamda sürdürülebilirlik noktasında firmalara teknik kapasitelerinin gelişimine yönelik destek de veriyoruz.


Açılan teklif çağrılarını takip etme, firmaların hangi kapsamdaki projelerden yararlanabileceğini tespit etme ve değerlendirme, projenin hazırlanması ve yazımı, onaylanan projelerin ihale ve satın alma prosedürleri ile ilgili fizibilite ve teknik raporlarının hazırlanması, veri tabanı ve kaynak geliştirme gibi konularda, proje bazlı kaynak ve çalışmaların her aşamasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


Size nasıl yardımcı olabiliriz?